תיווך עסקי

פרנקס יעוץ עסקי הינה חברת יעוץ עסקי אשר מתמחה בין היתר בתיווך עסקי של עסקים מצליחים ורווחיים בלבד. העסקים שאנו מסייעים במכירתם הם עסקים שאנו מכירים היטב לאחר שערכנו להם בדיקת נאותות או שמדובר על עסקים אשר אותם אנו מלווים במסגרת היותינו היועצים עסקיים שלהם.
כל עסק שאנו מטפלים במכירתו או ברכישתו מקבל אצלנו דירוג אשר על פיו אנו יודעים לשקף ללקוח את המצב הקיים של העסק. אנחנו לא מתפשרים על איכות ומקצועיות. כל חוות דעת שלנו לגבי עיסקה מבוססת על למידה וחקירה מעמיקה ונסמכת על נתונים ועובדות לצד היכרות מעמיקה עם עולם העסקים.
כל היועצים העסקיים שלנו אשר מטפלים בתיווך עסקים הינם כלכלנים, עורכי דין ואנשי ניהול בכירים.
במסגרת תפקידנו כיועצים עסקיים אשר נדרשים לטפל בעסקת מכר, אנו עושים הכל על מנת לייצר WIN WIN בין הקונה והמוכר. עיסקה אשר לעניות דעתנו לא טובה, לא תטופל על ידנו.
מבחינת תהליך מכירת עסק, אנו בוחנים את הדוחות הכספיים של העסק, את מצבו המשפטי, את הסביבה התחרותית של העסק המוצע למכירה ואז יוצאים למכירתו. אנו כמובן גובים עמלה על סל השירותים שאנו נותנים אשר במקרה של תיווך עסקי מדובר על עמלה שמבוססת על הצלחה בלבד.
אם יש לך עסק מצליח ורווחי אולי זה הזמן שלך למכור. לנו יש מאגר גדול של מתעניינים ברכישת עסקים. פנה אלינו ונשמח להיפגש איתך ולהוביל עסקה שתשלם לך וגם לצד שירכוש ממך.